SG73G1JTTD7681D
MFR.Part #
SG73G1JTTD7681D
JLCPCB Part #
C6673081
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS