RN732ATTD1001B25
MFR.Part #
RN732ATTD1001B25
JLCPCB Part #
C116762
Description
100mW 150V 1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS