RN73R2ETTD7233C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7233C25
JLCPCB Part #
C2611309
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 723kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS