SG73G1JTTD4123D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4123D
JLCPCB Part #
C6295183
Description
-55℃~+155℃ 333mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS