RN73H1JTTD2463F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2463F25
JLCPCB Part #
C4227834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS