RG1608V-5110-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-5110-D-T5
JLCPCB Part #
C4206929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS