SG73G1JTTD33R2C
MFR.Part #
SG73G1JTTD33R2C
JLCPCB Part #
C5750181
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS