SG73G1JTTD2942C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2942C
JLCPCB Part #
C7359147
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS