ESR03EZPF4R02
MFR.Part #
ESR03EZPF4R02
JLCPCB Part #
C4187222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS