SG73G1JTTD2742C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2742C
JLCPCB Part #
C7311052
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS