SG733ATTE2R2K
MFR.Part #
SG733ATTE2R2K
JLCPCB Part #
C4056105
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS