RK73H2ATTD8062D
MFR.Part #
RK73H2ATTD8062D
JLCPCB Part #
C2578441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS