HV731JRTTD2152F
MFR.Part #
HV731JRTTD2152F
JLCPCB Part #
C6637579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS