RN73H2ETTD1690B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1690B25
JLCPCB Part #
C4100710
Description
169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS