SG732HTTE151M
MFR.Part #
SG732HTTE151M
JLCPCB Part #
C4039186
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS