RN732ATTD16R7C50
MFR.Part #
RN732ATTD16R7C50
JLCPCB Part #
C4140401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS