RN73H2ETTD51R1F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R1F50
JLCPCB Part #
C3947245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS