SG732BTTD8R2K
MFR.Part #
SG732BTTD8R2K
JLCPCB Part #
C3926624
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS