RN73H2ETTD8763D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8763D50
JLCPCB Part #
C4134924
Description
250mW 876kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS