SG732ATTD3R3M
MFR.Part #
SG732ATTD3R3M
JLCPCB Part #
C4168385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS