RK73H1HTTC1203F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1203F
JLCPCB Part #
C830279
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS