RN732BTTD1600C25
MFR.Part #
RN732BTTD1600C25
JLCPCB Part #
C4319756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS