SG73P2ERTTD162G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD162G
JLCPCB Part #
C6677958
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS