RN732BTTD6191C25
MFR.Part #
RN732BTTD6191C25
JLCPCB Part #
C4356659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS