SG73P1JRTTD185G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD185G
JLCPCB Part #
C5750843
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS