SG732ATTD152M
MFR.Part #
SG732ATTD152M
JLCPCB Part #
C4032261
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS