RN731JTTD53R6D100
MFR.Part #
RN731JTTD53R6D100
JLCPCB Part #
C4109105
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS