RN73R2ETTD9763B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9763B25
JLCPCB Part #
C2611284
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS