MCR25JZHF1821
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR25JZHF1821
JLCPCB Part #
C19511087
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS