HV732HTTE1333D
MFR.Part #
HV732HTTE1333D
JLCPCB Part #
C4223943
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS