RN73R2ETTD9760F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9760F10
JLCPCB Part #
C4351225
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS