RN73R2ETTD9312F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9312F25
JLCPCB Part #
C2603480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS