RN73H2ATTD1134C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1134C25
JLCPCB Part #
C2539442
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS