RN73R2ETTD8761F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8761F10
JLCPCB Part #
C2603857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS