RT1210DRD0744K2L
MFR.Part #
RT1210DRD0744K2L
JLCPCB Part #
C2138586
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS