SG73P2E1RTTD1620F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1620F
JLCPCB Part #
C6221835
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS