SG73S2BRTTD1180D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1180D
JLCPCB Part #
C6222014
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS