RN73R2BTTD62R6D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD62R6D100
JLCPCB Part #
C3973212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS