RN73R2ETTD7322D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7322D10
JLCPCB Part #
C4230218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS