CR04302J
MFR.Part #
CR04302J
JLCPCB Part #
C4152538
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS