RN73R2ETTD66R5D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD66R5D100
JLCPCB Part #
C4132663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS