RN73H2ETTD1021D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1021D10
JLCPCB Part #
C3978422
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS