RN73R2ETTD6651F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6651F10
JLCPCB Part #
C2602719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS