SG73G1JTTD3003D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3003D
JLCPCB Part #
C7359149
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS