RN73H2ETTD6571F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6571F25
JLCPCB Part #
C4020554
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS