RN73H2ETTD7590D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7590D50
JLCPCB Part #
C3972207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS