RK73H3ATTE1690F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1690F
JLCPCB Part #
C2581605
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS