RN73R2ETTD6261D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6261D25
JLCPCB Part #
C2605338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS