RN73H2ETTD1272A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1272A25
JLCPCB Part #
C4143218
Description
12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS