RN73R1JTTD1211F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1211F50
JLCPCB Part #
C2497692
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS